F.A.Q

1.Jak dlouho trvá doručení mé objednávky?
Vzhledem k vysoké poptávce po našich produktech se snažíme posílat Vaši zboží do rukou do 3–7 dnů!

2.Co když jinde najdu stejný produkt uvedený za nižší cenu?
Pokud zjistíte, že se naše produkty prodávají za nižší cenu, než jaké jsou uvedeny v našem obchodě, tuto cenu porovnáme. Chceme, aby naši zákazníci měli z našich produktů ty nejlepší zkušenosti. Nebudeme se však shodovat s cenami diskontních prodejců! Protože pro nízkou cenu existuje mnoho důvodů, ale nebudeme si vybírat nekvalitní zboží, abychom snížili cenu, a poté jej pošleme do Vašich rukou, což je pro nás oba ztrátou!

3.Jak mohu změnit nebo zrušit objednávku?
Pokud byste chtěli změnit nebo zrušit svou objednávku, okamžitě nás kontaktujte. Nemůžeme však Vaši objednávku změnit ani zrušit, pokud byla objednávka dokončena.

4.Co když zadám špatnou e-mailovou adresu?
Kontaktujte nás, abychom mohli změnit Vaši e-mailovou adresu. Můžeme změnit Vaši e-mailovou adresu, jméno a adresu, ale nemůžeme změnit Vaši objednávku.

5.Jakou platební metodu přijímáte?
Přijímáme pouze dobírku.

6.6.Co když v objednávce chybí zboží?
Pokud v balíčku něco chybí, okamžitě nás kontaktujte!

7.Jak mohu vrátit zboží?
Pokud byste chtěli z jakéhokoli platného důvodu vrátit objednávku, kontaktujte nás. Poskytneme Vám podrobný popis procesu vrácení, podrobnosti naleznete v pokynech k vrácení!

8.Zahrnuje poplatek mého vracení zboží náklady za přepravu?
Za veškeré náklady na vrácení zboží a další různé poplatky odpovídá zákazník.

9.Co když obdržím vadný / nesprávný / poškozený zboží?9.Co když obdržím vadný / nesprávný / poškozený zboží?
Pokud je zboží po obdržení zásilky nesprávné, chybí a/nebo je vadné, kontaktujte nás do 7 dnů od obdržení objednávky. Po obdržení zásilky uveďte číslo vaší objednávky, fotografii zboží a všechny příslušné reference. Po schválení budeme znovu vydávat zboží, vyměňovat zboží nebo vrátíme Vám peníze okamžitě!

Rady:
Abychom Vám zajistili pohodlnější zážitek a nákupní proces, kontaktujte nás, pokud máte jakýkoli dotaz nebo výše uvedené odpovědi nemohou vyřešit Vaše otázky, odpovíme Vám a vyřídíme to pro Vás! E-mailová adresa 24h odpověď: [email protected]