POSTUP VRÁCENÍ PENĚZ

1. Vracení

Naše reklamační zásady jsou platné 7 dní, to znamená, že pokud si ponecháte zboží více než 7 dní, nebudeme přijímat reklamaci!

Chcete-li zboží reklamovat, musí být Vaše zboží neporušené a nepoužívané a musí být uloženo v původním obalu.

Následující zboží se nereklamují: potraviny, květiny, spodní prádlo, noviny, časopisy a jiné zboží podléhající rychlé zkáze se nesmí reklamovat, stejně jako nebezpečné materiály, hořlavé kapaliny nebo plyny.

Další nevratné položky:

(1) Dárková karta

(2) stahovatelné softwarové produkty

(3) Část výrobků pro zdraví a osobní péči

(4) Kromě toho potřebujeme v zájmu ochrany Vašeho zabezpečení reklamace potvrzení nebo doklad o nákupu.

Vráceny budou pouze částečné platby, pokud:

(1) Knihy se zjevnými stopami použití

(2) Otevřený disk CD, DVD, VHS, software, videohra, kazeta nebo vinylová deska

(3) Jakákoli položka, která není v původním stavu (způsobuje chyby a poškození nebo chybějící součásti)

2. Refundace

Jakmile bude váš produkt odeslán zpět, pošlu Vám e-mail s informací, že jsme obdrželi Vaše vrácené zboží, a také vás informuji, zda je vrácení peněz přijato.

Pokud jste kvalifikovaní a schválení, zpracujeme vám vrácení peněz co nejdříve a do určitého pracovního dne můžete automaticky vrátit peníze pomocí původní platební metody.

3. Propagační zboží

Vrátit lze pouze zboží s běžnými cenami. Zboží s propagačními cenami nelze vrátit.

4. Vyměňte zboží

Vyměňujeme pouze vadné nebo poškozené zboží. Pokud jej potřebujete změnit na stejný produkt, pošlete e-mail na adresu [email protected] nebo se přihlaste přímo do našeho zákaznického servisu!

5. Náklady přepravy

Pokud chcete reklamovat svůj zboží, přepravné zaplatíte sami. Vrácení peněz nezahrnuje náklady přepravy. Navíc kvůli rozdílu vašeho bydliště se může čas, kdy se k Vám zboží dostanou, lišit.

Pokud je částka za přepravu velká, měli byste zvážit použití sledovatelných přepravních služeb nebo zakoupení přepravního pojištění; protože nemůžeme zaručit, že obdržíme Váš návrat.